Budownictwo wczoraj i dzis : Muzeum Santiago Ydá Ez Proposal / Matteo Cainer Architekci

Dzięki uprzejmości Matteo Cainer Architekci Matteo Cainer Architekci podzielili się z nami swoją propozycją dla Muzeum Santiago Ydá.
Ez w miejscowości Puente de Génave w Hiszpanii, która wyraża związek między dziełem artystów, miejscem i programem budowlanym.
Dzięki zaangażowaniu, energicznemu i przepuszczalnemu projektowi, wyrabiają muzyczny rytm, w którym nowe muzeum staje się reaktywną i interaktywną częścią scenerii krajobrazowej poprzez skrzyżowanie zintegrowanych i wyrzeźbionych siatek.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Konceptualnie jazzowa improwizacja, artyści.
ekspresyjne i mocne dzieła reprezentowane są przez taniec swobodnych gestów , a nowe muzeum reprezentuje muzykalność i zestawienie tych gestów.
Gdy artysta odkrywa, że ruch powtarzalny może przekształcić się w improwizację, język architektoniczny wprowadza trzy elementy muzyki jazzowej, rytmu, proporcji i improwizacji, aby skonstruować napięty, skoncentrowany i nieoczekiwany zespół.
Dzięki uprzejmości Matteo Cainer Architekci Własne właściwości muzyki jazzowej i jej pomysłowość zostały przełożone na pozornie rozdrobnioną architekturę, oferując szereg płynnych połączeń architektonicznych, w których przestrzenie są projektowane w celu rekonstrukcji i nieustannego odnawiania.
Przecięcie przestrzeni cyrkulacyjnych staje się połączonymi zaimprowizowanymi przestrzeniami spotkań.
Tutaj widoki przekrojowe i połączenia fizyczne dają możliwości nieoczekiwanych relacji, platform do improwizacji i warsztatów, które stają się ośrodkami wiedzy i ich rozpraszaniem.
Muzeum nie jest już statycznym i niemym repozytorium.
Dzięki uprzejmości Matteo Cainer Architekci Główny tom, który mieści stałą kolekcję, zawieszoną nad wejściem jako dynamiczny portal, reprezentuje artystów.
pragnienie zaangażowania w swoją pracę.
Z energetyczną monumentalnością galeria sięga i łączy się z tkanką miasta z odważną tożsamością architektoniczną.
Dzięki uprzejmości architektów Matteo Cainer Aby zachęcić do przenikania, funkcje publiczne są dystrybuowane w całej witrynie.
Przebłyski spokojnego wnętrza i malowniczej scenerii oprawione są wizualnymi korytarzami z miasta, a poruszona i rozdrobniona forma architektoniczna nowego muzeum staje się kulturalnym i społecznym punktem orientacyjnym dla sztuki współczesnej.
Dzięki uprzejmości Matteo Cainer Architekci Architekci: Matteo Cainer Architekci Lokalizacja: Puente de Génave, Hiszpania Przeznaczenie: Muzeum Sztuki Współczesnej Santiago Ydá.
Ez Klient: Ayuntamiento de Puente De Génave Powierzchnia całkowita: 4600 m2
[przypisy: perfekt chełm, mrówka żuromin, beton architektoniczny w kuchni ]

Powiązane tematy z artykułem: beton architektoniczny w kuchni mrówka żuromin perfekt chełm