Magazyn architektoniczny : Patricia i Phillip Frost Museum of Science / Grimshaw Architects

Dzięki uprzejmości Grimshaw Architects Po latach planowania i szeroko rozpowszechnionego wsparcia społecznego, nowe Patricia i Phillip Frost Museum of Science, zaprojektowane przez Grimshaw Architects, rozpoczęły kampanię w Museum Museum w Downtown Miami w zeszłym tygodniu.
Przełomowa ceremonia odbyła się w nowym miejscu muzeum, z widokiem na zatokę Biscayne Bay, oznaczając kontynuację rozwoju Miami jako jednego z najbardziej kulturalnych miast świata.
Przełomowe wydarzenie jest początkiem budowy, a nowe muzeum ma zostać udostępnione publiczności na początku 2015 roku.
Więcej zdjęć i opis projektu po przerwie.
Kompleks o powierzchni 250 000 stóp kwadratowych będzie jednym z najbardziej innowacyjnych i zrównoważonych muzeów nauki na świecie.
Według Grimshawa.
który otrzymał nagrodę AIA National Honor Award za projekt Horno: Museo del Acero w Monterrey w Meksyku.
Muzeum ma działać jako demonstracja zasad ekologicznych i zrównoważonego rozwoju.
Budynek będzie wykorzystywał energię z wody, słońca, wiatru, a nawet zwiedzających muzeum do eksponowania mocy i oszczędzania zasobów.
Dzięki uprzejmości Grimshaw Architects, jesteśmy zachwyceni, że nowe Muzeum Nauki Miami osiągnęło ten ekscytujący kamień milowy.
powiedział partner Grimshaw Vincent Chang.
Jako projektanci rozpoczęliśmy podróż trzy lata temu i widzieliśmy wspaniałe pomysły od tak wielu współpracowników, którzy połączyli się w prawdziwie innowacyjne muzeum.
Muzeum, w którym sam budynek służy jako znacząca ekspozycja, zachęca do interakcji i prezentuje optymistyczną historię reakcji na środowisko.
Przełom w Muzeum Park to z pewnością ekscytujący moment dla nas, ale jeszcze bardziej ekscytujące są nowe możliwości uczenia się tworzone zarówno podczas budowy, jak i oczywiście po otwarciu.
Każdy aspekt budynku, jego eksponatów i obiektów ma potencjał do przyjemnej nauki, otwiera drzwi do nowych pomysłów, nowych możliwości i nowych karier.
powiedział prezes i dyrektor generalny Miami Science Museum, Gillian Thomas.
– Nowe Muzeum Nauki Patricii i Phillipa Frost będzie potężną reprezentacją tego, jak nauka może zmieniać życie i inspirować innowacje.
Dzięki uprzejmości Grimshaw Architekci Muzeum jest skonstruowane wokół bujnego krajobrazu wewnątrz i na zewnątrz.
Żywy rdzeń.
przestrzeni naziemnych i wodnych, z akwarium o pojemności 600 000 galonów, pełnym planetarium 3D z kopułą, interaktywnymi eksponatami, innowacyjną technologią i dwoma dodatkowymi skrzydłami przestrzeni wystawienniczej, centrum nauki i kawiarniami.
Wraz z rozpoczęciem budowy nowego obiektu, wsparcie ze strony sektora publicznego i prywatnego dla kampanii inwestycyjnej muzeum pozostaje mocne.
charakteryzuje się nacisk na technologię i wszystko, co dodaje do naszej jakości życia.
powiedział dr Phillip i Patricia Frost, nazwiska dawców Muzeum.
– Jesteśmy dumni, że będzie to kamień węgielny pod względem rozwoju tej nowej reputacji.
[podobne: geokrata cena, beton architektoniczny w kuchni, mrówka wałcz ]

Powiązane tematy z artykułem: beton architektoniczny w kuchni geokrata cena mrówka wałcz