Architektura i nowoczesne budownictwo – Pojawiający się konkurs New York Architects Competition / PRAUD

lato Konkurs Emerging New York Architects Competition , The Greenhouse Transformer , który otrzymał wyróżnienie, jest typologią dla miejskiego rolnictwa, mającą na celu stworzenie środowiska do nauki przez cały rok w społeczności West Harlem.
Głównym celem projektu PRAUD jest integracja składników cyklu życia produkcji żywności z budynkiem, który jest również katalizatorem aktywności w regionie i umożliwia odwiedzającym bardziej angażować się w program.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Aby osiągnąć ten cel, wprowadziliśmy system transformacji, który może zapewnić różne środowiska naturalne.
Jedną z rzeczy, które ograniczają rolnictwo w mieście, są warunki klimatyczne.
Inaczej niż w gospodarstwie rolnym, w którym powstają rozwinięte systemy nawadniające, rolnictwo miejskie powinno ściśle zależeć od naturalnych warunków klimatycznych.
Wraz ze środkami mechanicznymi system pozwala na różne rodzaje klimatu, dzięki czemu warunki klimatyczne dla miejskiego rolnictwa mogą być lepiej kontrolowane.
wiosna Budynek pozwala na produkcję żywności przez cały rok w rolnictwie poprzez hydroponikę, przemianę szklarni i rolnictwo zewnętrzne.
Budynek zapewnia również miejsca do nauczania i uczenia się o miejskim rolnictwie w bezpośredniej sprawie, w której zainteresowani mogą zobaczyć proces z pierwszej ręki.
spadek Jeśli chodzi o przetwarzanie i dystrybucję, towary hodowane w gospodarstwach mogą być gromadzone i sprzedawane w celu zebrania funduszy na program nauczania.
W miesiącach letnich, otwarty taras umożliwia targom rolników, gdzie produkty mogą być sprzedawane i używane przez lokalnych sprzedawców żywności.
Sam budynek zapewnia nowe ustawienia, które demonstrują różne środowiska i ustawienia do mieszania się w społeczności i tworzy nowe zajęcia rekreacyjne dla społeczności.
zima Architekci: PRAUD Lokalizacja: West Harlem, Manhattan, Nowy Jork Drużyna: Rafael Luna, Dongwoo Yim Projekt: Emerging New York Architects Competition 2012 (The Harlem Edge, Kultywowanie Connetions) Rezultat: Wyróżnienie Obszar: 2,475 m2 Rok: 2012
[przypisy: tynk beton architektoniczny, natalia gutkiewicz, beton architektoniczny jak zrobić ]

Powiązane tematy z artykułem: beton architektoniczny jak zrobić natalia gutkiewicz tynk beton architektoniczny