Budownictwo i architektura : Herman Hertzberger wyróżniony Złotym Medalem RIBA 2012

Królewski Instytut Architektów Brytyjskich (RIBA) wybrał uznanego na całym świecie holenderskiego architekta Herman Hertzberger a jako Royal Gold Medalist z 2012 roku.
Hertzberger założył swoją firmę Architectuurstudio HH w 1958 roku i od tego czasu wniósł znaczący wkład w świat nowoczesnej architektury.
Jest nie tylko architektem, ale także nauczycielem i pisarzem.
Hertzberger wygrał wiele konkursów, został honorowym członkiem kilku organizacji kulturalnych i został wyróżniony międzynarodowymi nagrodami architektonicznymi, zarówno w odniesieniu do indywidualnych projektów, jak i całej jego twórczości.
Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat Hermam Hertzberger i wideo powyżej.
Jego praktyka znana jest z wielu szkół, kompleksów mieszkaniowych i ośrodków kulturalnych w Holandii i wielu innych krajach.
Kilka jego najsłynniejszych budynków to główna siedziba firmy ubezpieczeniowej Centraal Beheer w Apeldoorn, Vredenburg Music Centre w Utrechcie oraz Ministerstwo Spraw Społecznych i Zatrudnienia w Hadze.
W tworzeniu filmu.
Struktura życia.
o Hertzbergerze Tony Chapman odwiedził pięć ze swoich szkół, cztery biura, cztery budynki kulturalne, cztery projekty mieszkaniowe i dwa budynki uniwersyteckie w Amsterdamie, Apeldoorn, Arnhem, Berlinie, Bredzie, Kolonii, Delft, Hadze, Leeuwarden i Utrechcie.
Te 19 budynków podsumowuje jego 50 lat w architekturze.
Dla holenderskiego architekta Hermana Hertzbergera konstrukcja budynku nie jest celem samym w sobie, jest dosłownie ramą życia, które dzieje się w nim, życiem określonym przez jego użytkowników.
Dotyczy to szkoły, domu lub biura.
wszystkie rodzaje budynków, które przekształcił w 50-letniej karierze w architekturze.
Odniesienie: RIBA
[więcej w: jak zrobić beton architektoniczny, geokrata cena, geokrata cena z kamienia ]

Powiązane tematy z artykułem: beton architektoniczny jak zrobić geokrata cena jak zrobić beton architektoniczny