Budownictwo wczoraj i dzis : Elevated Night Club Hotel w Hongkongu / Urbanplunger

Dzięki uprzejmości Urbanplunger Młode studio architektoniczne Urbanplunger zostało ostatnio nagrodzone trzecią nagrodą w międzynarodowym konkursie na projekt hotelu Night Club w gęstym Hongkongu.
Ich propozycja składa się z unikalnie zawieszonej struktury budowlanej opisanej jako.
Architektoniczny pasożyt.
który opiera się na sąsiednich budynkach, aby wznieść się ponad powierzchnię.
Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji.
+ 16 Podnoszenie budynku powyżej poziomu ulicy pozwala na zielony kwadrat pod budynkiem, który zwiększa obszar istniejącej strefy rekreacyjnej.
Podwieszane windy zapewniają publiczny bezpośredni dostęp do budynków, służąc jako podstawowa infrastruktura łącząca budynek z ziemią.
Dzięki uprzejmości Urbanplunger Udogodnienia są zorganizowane w całym budynku w trzech częściach.
Najniższa część budynku składa się z nocnych klubów, podczas gdy na poziomie środkowym oferuje publiczne programy dla biznesu i dla przyjemności.
Część środkowa składa się z centrum biznesowego, powierzchni handlowej, restauracji i centrum spa z basenem o rozmiarach połowy olimpijskich, wraz z lobby i dostępem bezpieczeństwa dla hotelu.
Przekrój – dzięki uprzejmości Urbanplunger Górna część budynku jest poświęcona hotelowi.
Ponieważ wszystkie płyty podłogowe mają tę samą głębokość i rozmiar, struktura zwęża się do wewnątrz w kierunku do góry, aby umożliwić balkony dla pokoi jedno i dwuosobowych, a także tarasów w apartamentach, willach antycznych i apartamencie prezydenckim.
Dzięki uprzejmości Urbanplunger Architekci: Urbanplunger Lokalizacja: Hongkong, Chiny Powierzchnia: 20 000 metrów kwadratowych Data zawodów: 2011 r.
Skala konkurencji: Zawody międzynarodowe Miejsce w konkursie: III nagroda Zespół projektowy: Eugene Liashuk, Tatiana Keskevich, Alexsandr Kuzmianchuk Scheme – dzięki uprzejmości Urbanplunger
[podobne: psb mrówka gniezno, perfekt chełm, natalia gutkiewicz ]

Powiązane tematy z artykułem: natalia gutkiewicz perfekt chełm psb mrówka gniezno