Nowoczesna architektura : Community Input Meeting / Friends of the High Line

Czy jesteś zapalonym miłośnikiem High Line.
Jeśli śledziłeś już relację z projektu James Corner Field Operations i DS + R, to śledziłeś rozwój różnych sekcji High Line.
takie jak wczesne etapy projektowania wejścia Gansevoort i podwyższonego amfiteatru ulicznego Etapu 1, a rama obrazu i drzewo przelatują nad Etapem drugim.
A jednak niesamowita przestrzeń publiczna wciąż się rozwija.
Friends of the High Line przedstawiają wstępne koncepcje projektowe dla odcinka linii kolejowej linii High Line, która wymaga nowego podziału na strefy, który zachowałby całą sekcję składów, w tym Spur, jako otwartą przestrzeń publiczną.
Na spotkaniu dotyczącym wkładu społecznościowego w poniedziałek, 12 marca, zespół projektowy High Line podzieli się swoimi wizjami i odpowie na pytania dotyczące wkrótce będącej najnowszą częścią projektu.
Więcej informacji o spotkaniu po przerwie.
Poprawka tekstowa wysokiej linii, która zapewni projektowi możliwość zachowania torów, zachowa wysoką linię na wschodnich stacjach kolejowych jako publiczną otwartą przestrzeń i zapewni ramy dla finansowania linii wysokiego napięcia na stacjach kolejowych.
Poprawka dotycząca warunków zagospodarowania przestrzennego wymagałaby, aby Powiązane firmy zapewniły znaczne fundusze zarówno na rozwój linii wysokiego napięcia na wschodnich stacjach kolejowych, jak i na coroczne utrzymanie parku.
Podczas gdy Komisja ds.
Konserwacji i Planowania Chelsea oraz Komitet ds.
Zagospodarowania Przestrzeni Kuchennej Clinton / Hells głosowali jednogłośnie w zeszłym tygodniu, aby zalecić zatwierdzenie planu zagospodarowania przestrzennego, wniosek zostanie teraz przekazany do pełnej rady gminy na głosowanie w marcu.
Zatrzymaj się na spotkaniu Community Input w poniedziałek, 12 marca, od 7:00.
20:30 na 320 West 21st Street, między 8 a 9 rokiem drogi, aby dowiedzieć się więcej o projekcie i procesie.
Może zobaczysz tam Blogu!
[podobne: mrówka złotów, piecbud, jak zrobić beton architektoniczny ]

Powiązane tematy z artykułem: jak zrobić beton architektoniczny mrówka złotów piecbud